Warsztaty Sprzedaż na Amazon - Łukasz Koronczok - Analiza konkurencji na Amazon - Wrocław, Wrocław


Analiza konkurencji na Amazon - sprawdzanie działań konkurencji, analiza własnych wyników, szukanie potencjału na rozwój sprzedaży. Dla sprzedawców i vendorów.
W czasie warsztatów poznasz takie etapy pracy z analizą konkurencji i własnej sprzedaży na Amazon:
Po co analizować sytuację na Amazon?
Jakie korzyści można uzyskać z takiej analizy?
Co w ogóle da się sprawdzać i analizować?
Skąd wziąć dane?
Jak je odczytywać?
Analizowanie sytuacji (konkurencji i własnej) na Amazonie
Co zrobić z uzyskanymi danymi - jakie wnioski wyciągnąć i jakie kroki podjąć?
Inne formy analizy konkurencji na Amazon
Program warsztatów Sprzedaż na Amazon - Analiza konkurencji


godzina temat
9:00 - 10:00 Po co analizować sytuację na Amazon?
10:00 - 10:15 przerwa kawowa
10:15 - 12:15 Jakie korzyści można uzyskać z takiej analizy?
Co w ogóle da się sprawdzać i analizować?
Skąd wziąć dane? Najbardziej popularne narzędzia do analizy i ich funkcje oraz
róźnice. Jak je odczytywać?
12:15 - 13:00 przerwa obiadowa
13:00 - 14:30 Praktyczne analizowanie sytuacji (konkurencji i własnej) na Amazonie
14:30 - 14:45 przerwa kawowa
14:45 - 16:45 Co zrobić z uzyskanymi danymi - jakie wnioski wyciągnąć i jakie kroki podjąć?
16:45 - 17:00 przerwa
17:00 - 17:30 Praktyczne zastosowanie wniosków z analizy
17:30 - 18:00 inne formy analizy konkurencji na Amazon
podsumowanie warsztatów - ostatnia sesja pytań i odpowiedzi

Najważniejsze pytania o warsztaty Amazon Łukasz Koronczok
Nauczę się w czasie tych warsztatów analizować konkurencję na Amazon?
Zdecydowanie tak. Stanie się tak z dwóch powodów:
a) jest na to bardzo dużo czasu (cały dzień zajmujemy się analizą na Amazon)
b) prowadzący warsztaty - Łukasz Koronczok jest specjalistą z ponad 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży na Amazon. Przechodził wiele specjalistycznych szkoleń zagranicą w tej sprawie i stale samemu się doszkala.

Nie lubię warsztatów które późno się zaczynają i wcześniej kończą - efektywnie zajęcia trwały ze cztery godziny - a cena była mimo to wysoka. Jak jest w tym przypadku?
Działamy od 9 do 18. To jest intensywny dzień - w końcu każdy uczestnik zapłacił i dlatego należy mu się maksymalny zwrot z inwestycji. Żeby jednak przyswajanie wiedzy przebiegało w sposób optymalny w programie zawsze jest wystarczająco dużo przerw a w porze obiadu każdy uczestnik zostaje poczęstowany przez organizatora sycącym lunchem. Nie brakuje też oczywiście napoi orzeźwiających. Oprócz tego atmosfera jest zawsze przyjemna, żarty i dobry humor są częścią tych warsztatów.

Dużo już wiem o sprzedaży na Amazon, znamy się też doskonale na analizie Google oraz innych platform jak Allegro, Ebay, Alibaba. Czego możemy spodziewać się na tych warsztatach o analizie konkurencji na Amazon?
W czasie tych warsztatów wchodzimy dosyć głęboko w temat. Dla uczestników o większej wiedzy i doświadczeniu w sprawie reklamy przewidziane są bardziej skomplikowane przykłady, terminy i zadania, które mogą sobie przez pewien czas samemu realizować. Ci z kolei, którzy dopiero pierwszy raz spotykają się z tematem mają możliwość nauczenia się wszystkiego krok po kroku, z odpowiednim dla nich tempem i bez nadużywania angielskich pojęć fachowych. Zasadniczo każdy uczestnik wychodzi z odpowiednim dla niego poziomem nowej wiedzy i umiejętności.

Co z pytaniami które pojawią mi się dopiero po warsztatach?
Każdy uczestnik warsztatów Łukasza Koronczoka może zadać swoje pytania dotyczące tematu szkolenia również po spotkaniu. Łukasz odpowiada na nie w miarę możliwości - ma przecież zaplanowany specjalnie na to czas po danym cyklu warsztatów :-)
Nie wiem jak znaleźć niszę na Amazonie. Pomożesz mi to zrozumieć i znaleźć na warsztatach?
Pomogę Ci przede wszystkim samodzielnie zdobywać informacje, je ze sobą porównywać, rozumieć, wyciągać z nich wnioski i przygotowywać z nich plany działania.

Czy dzięki temu uda Ci się znaleźć atrakcyjną niszę jest całkowicie otwarte. Jeśli będziesz chcieć znaleźć niszę na folie do smartfonów to prawdopodobnie Ci się to nie uda. Pamiętajmy, że na Amazon jest ponad 500 milionów (może nawet ) różnych produktów!!! Znaleźć coś nowego, czego jeszcze w ogóle nie ma jest oczywiście bardzo trudne. Pokażę Ci jednak jak tego próbować :-)

Martwię się trochę o ten wydatek na te warsztaty. A co będzie jak nie przyjadę np. z powodu nagłego zdarzenia lub choroby? Pieniądze przepadają?
Rozumiem Twoje wątpliwości. Ja również nie lubię tracić pieniędzy, a przecież zawsze wszystko może się zdarzyć. Z naszej strony jako organizator podjęliśmy decyzję w stylu amazonowskim czyli prokliencką! Jeśli po zakupie biletu na warsztaty nie będziesz w stanie przybyć na miejsce szkolenia - otrzymasz od nas możliwość skorzystania z innego terminu warsztatów w tym samym temacie. Jeśli z kolei nie będziesz mieć takiej możliwości lub nie chcesz czekać do następnego cyklu warsztatów przez te kilka tygodni - możesz uczestniczyć w tych warsztatach online, zdalnie. Takie warsztaty Łukasz Koronczok prowadzi cyklicznie - sprawdź następne terminy na stronie help.netanaliza.com Jako podsumowanie Twoich wątpliwości - nie ma żadnego ryzyka przy zakupie biletu na warsztaty! Każdy kupiony bilet zostanie zrealizowany!

Gdzie odbywają się te warsztaty i jak tam dojadę?
Czekamy na Ciebie w WROCLAVIA OFFICES UL. Sucha 3, 2 piętro, 50-086 Wrocław
Jeśli przyjedziesz (przyjedziecie) samochodem to miejsce warsztatów mieści się przy ulicy Sucha 3. W pobliżu znajduje się parking Wroclavia Parking - wjazd Joannitów.
Gdybyś wybierał się publicznym transportem to po drugiej stronie ulicy znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Główny.
Jeśli masz dalsze pytania w sprawie warsztatów lub potrzebujesz doradztwa czy te warsztaty są dla Ciebie - napisz lub zadzwoń do nas. Czekamy na Ciebie!

Podana cena szkolenia jest ceną promocyjną. Zapytaj o aktualną ofertę.
Email: support@netanaliza.com
Telefon biuro:+
WhatsApp/SMS +

Szukasz innych tematów warsztatów/szkoleń związanych ze sprzedażą na Amazon? Nie pasuje Ci termin? Wolisz spotkanie w innym mieście? Sprawdź tutaj dostępne terminy i lokalizacje - www.help.netanaliza.com

Alternatywnie możesz uczestniczyć w warsztatach Sprzedaż na Amazon online - tutaj więcej informacji: www.help.netanaliza.com

Polska, Wrocław
 
 


Liczba wyświetleń strony: 563